Ogłoszenia parafialne 16.02.2014

VI Tydzień Zwykły (16-22.02.2014)

1. przypominamy, że dzisiaj o godz. 13.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z przedstawicielami firm szyjących stroje komunijne.
  2. również dziś w domu parafialnym odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania:

-         o godz. 15.00 – uczniowie klasy III A

-         o godz. 16.00 – uczniowie klasy III B

1. natomiast w przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania:

-         o godz. 15.00 – uczniowie klasy III C

-         o godz. 16.00 – uczniowie klasy III D

1. w pierwsze dwa weekendy marca odbędzie się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Rozpoczęcie w sobotę 1 marca o godz. 15.00. Zapisy do 22 lutego. Zapraszamy.
  2. powracamy, po kolędowej przerwie, do środowych katechez. Ponieważ w pierwszą środę miesiąca swoje spotkania ma Koło Przyjaciół Radia Maryja, dlatego katechezy parafialne odbywać się będą w trzecią środę miesiąca. Zatem najbliższa katecheza odbędzie się już w środę (19.02) o godz. 18.00 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  3. w poniedziałek (24.02) o godz. 18.00 odbędzie się zebranie Rady Duszpasterskiej.
  4. w prasie katolickiej polecamy:

Niedziela (4,50): Różaniec za Ojczyznę, oraz Francja zaczyna bronić tradycyjną rodzinę

Idziemy (4,00): co Papież powiedział polskim biskupom, oraz olimpijskie prowokacje

List do Pani (5,00): artysta bez rąk, oraz jak wygrać kobiecość

1. kalendarz liturgiczny:

sobota (22.02) – święto katedry św. Piotra Apostoła

1. ofiara na kościół. Załuże: bezimienna – 100 zł. Bóg zapłać.
  2. katecheza o Eucharystii

Pod Twoją Obronę – w intencji duchowych owoców kanonizacji bł. Jana Pawła II

Maciej Marian Pająk, kawaler, parafia Narodzenia NMP, Szczerców

Agnieszka Mikulska, panna, parafia Narodzenia NMP, Szczerców